پدر آتنا: چادرنشین می‌شویم/ درخواست پول در ازای وعده هدیه رئیس‌جمهور!

شهرنامه/ دولت هنوز مشکلات خانواده آتنا اصلانی را حل نکرده است
شهرنامه/ دولت هنوز مشکلات خانواده آتنا اصلانی را حل نکرده است

پدر آتنا گفت: قرار بود یک واحد مسکونی به ما اهدا شود اما اکنون می‌گویند برای دریافت خانه در مسکن مهر پارس‌آباد باید ۲۲میلیون تومان پول بدهیم!

به گزارش شهرنامه به نقل از فارس، پس از گذشت سه سال از دستور حسن روحانی برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی خانواده آتنا اصلانی، پدر آتنا در حالی در خانه استیجاری سر می‌کند که همچنان منتظر تحقق وعده وزیر وقت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.

بهنام اصلانی پدر آتنا با اشاره به عدم تحقق وعده دولت مبنی بر اختصاص مسکن به خانواده خود عنوان کرد: قرار بود سه سال پیش به ما مسکن داده شود اما همچنان این موضوع رخ نداده و همچنان اجاره‌نشین هستیم و با توجه به افزایش اجاره‌ها دیگر توان پرداخت اجاره‌بها را نخواهم داشت.

وی افزود: اکنون همه اقدامات مقدماتی برای اختصاص مسکن انجام شده و به من گفته شده که همه چیز در انتظار دستور وزیر راه، مسکن و شهرسازی است؛ اما تاکنون دستوری از سوی وزیر در این خصوص صادر نشده است.

پدر آتنا ادامه داد: قرار بود که این مسکن به عنوان هدیه به ما اهدا شود اما اکنون به ما گفته‌اند که باید برای اخذ مسکن در مسکن مهر پارس‌آباد ۲۲ میلیون تومان پول پرداخت کنیم.

پدر آتنا با اشاره به تحقق دستور رئیس جمهور مبنی بر اشتغال خود گفت: با توجه به افزایش قیمت اجاره‌ها دیگر راهی جز چادرنشینی برایم باقی نخواهد ماند.

گفتنی است تیرماه سال ۹۶ بود که دختربچه‌ای 6 ساله به نام آتنا اصلانی در پارس‌آباد مغان پس از اینکه مورد آزار و اذیت قرار گرفت، به قتل رسید.

در پی وقوع این جنایت که در آن زمان افکار عمومی را تحت تأثیر قرار داد و جریحه‌دار کرد، پرونده این جنایت به‌صورت ویژه تحت رسیدگی قرار گرفت و در نهایت و پس از صدور حکم اعدام، قاتل آتنا اصلانی در ملأ عام به دار مجازات آویخته شد.

در همان زمان، رئیس جمهور به علی ربیعی، وزیر وقت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی خانواده آتنا اصلانی دستوری صادر کرد.

۳۱ تیرماه سال ۹۶ ربیعی ضمن ابراز تأسف از قتل بی‌رحمانه‌ آتنا اصلانی گفت: پدر آتنا با دستور رئیس جمهور در یکی از مجتمع‌های کشت و صنعت مشغول به کار شد و قرار است خانواده وی به خانه‌ مناسبی منتقل شوند.

وی اظهار داشت: خانه مناسبی برای زندگی خانواده آتنا در نظر گرفته شده ‌است که بزودی به این خانه منتقل می‌شوند.

اما با گذشت سه سال، هنوز وعده‌ مهم دولت به این خانواده برای تامین مسکن، محقق نشده است!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید