حال «استاد» خوب است /خبر خوش از «جم»

شهرنامه/ خبرهایی از شرایط استاد شجریان در بیمارستان جم
شهرنامه/ خبرهایی از شرایط استاد شجریان در بیمارستان جم

بیمارستان جم با صدور اطلاعیه‌ شماره پنج، از روند مطلوب درمان استاد محمدرضا شجریان خبر داد.

به گزارش شهرنامه به نقل از همشهری آنلاین، بهمن بابازاده نوشت: روز چهارشنبه ۲۹ مرداد خبرهای خوبی درباره روند درمانی و احوالات جسمی خسروی آواز ایران در اختیار علاقه‌مندان هنر قرار خواهیم داد.

بیمارستان جم نیز در اطلاعیه شماره ۵ خود خبر از بهتر شدن سطح هوشیاری استاد محمدرضا شجریان داد.

در این اطلاعیه آمده است: در راستای اطلاع‌رسانی به مردم هنردوست و هم‌میهنان عزیز باستحضار می‌رساند، فشار خون استاد عزیزمان بدون داروی حمایتی نرمال است، تغذیه برای ایشان آغاز و سطح هوشیاری ایشان نسبت به دو روز قبل بهتر می‌باشد، اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر تیم پزشکی می‌باشند.

اطلاعیه شماره هفت/ ۳۱ مردادماه

به گزارش همشهری آنلاین، هیات‌مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره ۷ خود که ساعت ۱۳ روز جمعه ۳۱ مرداد ماه منتشر شد تازه‌ترین وضعیت درمانی محمدرضا شجریان در این مرکز درمانی را تشریح کرد. این در حالی است که حسن عباسی از پزشکان نزدیک به خانواده شجریان نیز در تازه‌ترین پست خود از تلاش تیم پزشکی برای ترخیص این خواننده از بیمارستان خبر داده است.

در متن این اطلاعیه شماره ۷ بیمارستان جم آمده است: «در راستای اطلاع‌رسانی به مردم هنردوست و هم‌میهنان عزیز به استحضار می‌رساند امروز شرایط عمومی، قلبی و ریوی تنفسی استاد محمدرضا شجریان پایدار و مشابه روز قبل است و جهت مراقبت بیشتر در بخش آی‌سی‌یو است.»

مهر نوشت: حسن عباسی نیز در تازه‌ترین پست خود در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشته است: «امروز جمعه سی‌ویکم مرداد ماه شرایط عمومی استاد شجریان بزرگ: همچنان پایدار است و با همکاری و هماهنگی همه متخصصین سعی داریم برای ترخیص استاد در دو و سه روز آینده هماهنگ شویم. ان‌شالله مشکلی پیش نیاید و گرفتاری جدیدی پیش نیاید به امید خدا.»

انتشار اطلاعیه شماره ۷ بیمارستان جم در حالی است که بابک حیدری اقدم مدیرعامل این مجموعه درمانی در متنی خطاب به اصحاب رسانه ضمن تاکید بر اینکه رسانه‌ها و مخاطبان برای اطلاع و آگاهی از تازه‌ترین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان به اطلاعیه‌های این مرکز مراجعه کنند، توضیح داده بود: «احتراما با توجه به بستری مجدد استاد آواز ایران جناب آقای محمدرضا شجریان در بیمارستان جم و همچنین ارائه اخبار متعدد که بسیاری از این موارد برخلاف واقع و صحت و سقم آن قابل راستی‌آزمایی نیست. لذا به اطلاع می‌رساند تنها مرجع رسمی جهت اطلاع‌رسانی این موضوع با هماهنگی کامل تیم پزشکی و خانواده محترم ایشان صورت می‌پذیرد، صفحه رسمی بیمارستان جم در فضای مجازی و سامانه اینترنتی این مرکز خواهد بود. پیشاپیش از حسن نظر شما عزیزان که در جهت تسریع در امور درمان استاد عزیزمان نهایت همکاری را با این مجموعه می‌نمایید تشکر و قدردانی داریم.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید