تلاش یک مجموعه نوپا برای تحقق «زندگی قانونمند» در جامعه ایران

سامانه یکپارچه داوری وکالت کارشناسی
سامانه یکپارچه داوری وکالت کارشناسی

یک مجموعه نوپا که در زمینه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی فعالیت دارد، رویکرد اصلی خود را تحقق زندگی قانونمند در جامعه ایران اعلام کرده است.

به گزارش شهرنامه به نقل از ایسنا، مدیرعامل سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی (سیدوک) با اشاره به اصلاحات و تغییرات انجام‌شده در روند فعالیت سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی اظهارداشت: فعالیت‌های ما با بهره‌مندی از تیم خلاق و نوآور سیدوک وارد مرحله نوین و تازه‌ای شده است تا بتوانیم برنامه‌های اجتماعی خود را در سطوح بالاتر و گستره وسیع‌تر پیگیری کنیم.

وی افزود: یکی از شعارها و رویکردهای حرفه‌ای سامانه سیدوک در دور جدید فعالیت‌های خود «تحقق زندگی قانونمند» است و در این زمینه از فرصت حضور و همکاری صدها وکیل پایه‌ یک دادگستری بهره‌مند هستیم که همه تلاش و توان خود را برای ارتقای کیفیت زندگی مخاطبان سیدوک از مسیر قانونمندی و مشورت‌پذیری به کار گرفته‌اند.

آقایی ادامه داد: تاکید و همت وکلای سیدوک بر رازداری، مسئولیت‌پذیری و اعتمادآفرینی است تا از این طریق، خدمت‌گیرندگان سیدوک با آرامش و امنیت خاطر مسیر قضایی و حقوقی خود را پشت سر بگذارند و دغدغه‌ای غیر از رسیدن به موفقیت و نتیجه مثبت در این مسیر نداشته باشند.

مدیرعامل سیدوک با تاکید بر پایبندی سیدوک به ارائه خدمات مقرون‌به‌صرفه، با کیفیت و آنلاین اظهارداشت: در دنیای امروز سرعت انجام فعالیت‌ها برای بسیاری از مردم اولویت دارد اما زمانی که بحث از موضوعات حقوقی و قضایی به میان می‌آید باید اصول کیفیت و دقت در خدمات را نیز مدنظر داشت.

بنابراین تلاش ما این است که با توجه همزمان به اصول سرعت، دقت و کیفیت، خدمات حرفه‌ای و بدون نقص را در اختیار مخاطبان و متقاضیان قرار دهیم.

وی با تاکید بر اینکه مشورت‌پذیری یک اصل مهم در زندگی امروز است، گفت: همه ابعاد زندگی بشر در عصر حاضر به مشورت با متخصصانی گره خورده است که در یک زمینه خاص متبحر هستند و در این میان، سیدوک به عنوان سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی، بستر و فرصتی را برای برقراری ارتباط با متخصصان حوزه حقوقی فراهم آورده تا در حد توان خود، در ساختن زندگی قانونمند و ایمن از خطا و اشتباه برای انسان‌ها سهیم باشد.

آقایی تصریح کرد: البته فرهنگسازی برای مشورت‌پذیری بویژه در موضوعات قضایی و حقوقی مستلزم تلاش و همت همه سازمان‌های دولتی و حتی شرکت‌های خصوصی است و در این میان رسانه‌ها نیز نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید