آغاز پرواز 715 / «هما» به آسمان آنکارا بازگشت

شهرنامه: پرواز «هما» به «آنکارا» پس از مدتی وقفه از سر گرفته شد
شهرنامه: پرواز «هما» به «آنکارا» پس از مدتی وقفه از سر گرفته شد

مدیر کل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پس از چند ماه وقفه پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» به فرودگاه آنکارا امروز از سر گرفته شد.

به گزارش شهرنامه، «حسین جهانی» روز چهارشنبه به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مقاصد پروازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از جمله آنکارا و استانبول متوقف شده بود.

وی افزود: ابتدای امسال و به ‌دنبال مجوز پرواز از سوی سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه فقط مجوز پرواز برای پروازهای استانبول صادر شد و پروازهای «هما» به مقصد فرودگاه آنکارا همچنان منتظر صدور مجوز بود.

حسین جهانی/ مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

به گفته مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، سرانجام با صدور مجوز ادامه پروازهای “هما” به فرودگاه آنکارا، اولین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به این فرودگاه بعد از چند ماه وقفه امروز (چهارشنبه- سوم دی‌ماه) انجام شد.

وی گفت: این پرواز با شماره ۷۱۵ در روزهای چهارشنبه ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به مقصد آنکارا انجام می‌شود.

جهانی توضیح داد: برگشت این پرواز با شماره ۷۱۴ در ساعت ۱۳ و ۵۵ دقیقه (به وقت محلی) همان روز، فرودگاه آنکارا را به مقصد فرودگاه امام خمینی(ره) ترک می‌کند.

به گزارش ایرنا پروازهای تهران – استانبول هواپیمایی هما نیز تیرماه امسال از سرگرفته شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید