تاج در اوج/ یادداشت مدیرمسئول استقلال جوان

شهرنامه/ لوگوی استقلال تهران دوستاره
شهرنامه/ لوگوی استقلال تهران دوستاره

یقینا استقلال در قامت یک خانواده بزرگ، اصیل و صبور، باز هم در اوج خواهد بود. این را تاریخ فوتبال ثابت کرده است که بااصالت‌ها همواره می‌درخشند؛ زمانی تاج در اوج بود و امروز استقلال.

به گزارش شهرنامه، اکبر رستمی نیا مدیرمسئول روزنامه استقلال جوان در یادداشتی با عنوان «استقلال در اوج» نوشته است:

«اولین و بزرگترین رسانه هواداری استقلال ورود به سومین دهه فعالیت خود را تجربه می‌کند؛ رسانه‌ای که قدم به قدم با تیم محبوب میلیون‌ها ایرانی همراه بوده و در گذر این سال‌ها کوله‌باری از تجربه را اندوخته است.

ویژگی استقلال جوان این است که همیشه جوان و پویا بوده و اینگونه نیز خواهد ماند. چون این خاصیت عشق است؛ عشق به استقلال بزرگ و اصیل. این را تاریخ می‌گوید. چه در آن سال‌های دور که با نام تاج در دل‌ها جا داشت و چه پس از آن که استقلال نام گرفت و نه‌تنها محبوب‌تر شد بلکه شعار و شعر و شعور را درهم آمیخت تا در این تکامل و پختگی به اصالتی دست یابد که هیچ تیم و باشگاهی را در فوتبال ایران، توان رسیدن به آن نیست.

امروز استقلال جوان، زبان گویای ده‌ها میلیون عاشق است که اگر بیش از نیمی از ایران نباشند، کمتر از این نیز نیستند. این یک افتخار بزرگ و غرورآفرین برای رسانه هواداری تیم فوتبال استقلال است؛ چه در سه‌دهه اخیر که استاد علی فتح‌الله‌زاده راهبری استقلال جوان را برعهده داشت و چه اکنون که این پرچم پرافتخار به دستان اینجانب و روزنامه‌نگاران و خبرنگاران جوان و باانگیزه نسل جدید با سردبیری «علی خلف» سپرده شده است.

دکتر فتح‌الله‌زاده سه‌دهه از بهترین روزهای جوانی خویش را در رسانه استقلال و برای اعتلای این نام پشت سر گذاشته و دستکم نیمی از عمر 75ساله استقلال با نام استقلال جوان و استاد فتح‌الله‌زاده پیوند خورده است. بنابراین امروز فرصتی نیک است که از تلاش‌های این مرد خستگی‌ناپذیر و عاشق قدردانی کنیم و این بیرق را با احترام از دست وی بستانیم و ما نیز با گام‌های استوار در همان مسیر قدم بگذاریم.

اکبر رستمی نیا مدیرمسئول روزنامه استقلال جوان و علی خلف سردبیر استقلال جوان

امروز، من، اکبر رستمی‌نیا به عنوان صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول روزنامه استقلال جوان، با هواداران و دلسوزان باشگاه استقلال عهد می‌بندم که همراه با تحریریه باتجربه، حرفه‌ای و جوان این رسانه نه‌تنها حافظ و قدردان دستاوردهای پیشین استقلال جوان باشم بلکه با یاری و همراهی بزرگان و صاحب‌نظران، همه تلاش و توان خود را برای اعتلای نام استقلال به کار بندم.

یقینا استقلال در قامت یک خانواده بزرگ، اصیل و صبور، باز هم در اوج خواهد بود. این را تاریخ فوتبال ثابت کرده است که بااصالت‌ها همواره می‌درخشند؛ زمانی تاج در اوج بود و امروز استقلال.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید