نیلوفر مولایی؛ مرزی به اندازه «تار مو» +فیلم

شهرنامه / نیلوفر مولایی از صدا و سیما تا ایران اینترنشنال
شهرنامه / نیلوفر مولایی از صدا و سیما تا ایران اینترنشنال

نیلوفر مولایی متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۴ در تهران که در برنامه‌هایی، چون برنامه صبحگاهی حوالی امروز شبکه پنج صداوسیما، اخبار فناوری به عنوان مجری صدا و سیما و رادیو حضور داشته، حالا مجری شبکه ایران اینترنشنال است.

به گزارش شهرنامه بنا بر اعلام رسانه‌ها، نیلوفر مولایی این روزها با پوشش و چهره‌ای متفاوت در شبکه ایران اینترنشنال به فعالیت مشغول است.

در هیمن باره ایمنا نوشت: پدیده مهاجرت مجریان و خبرنگاران صدا و سیما به شبکه‌های فارسی زبان خارجی هر از گاهی مورد بحث قرار می‌گیرد، یکی از معروف‌ترین این افراد مزدک میرزایی، از مجریان ورزشی صدا و سیما بود که به شبکه اینترنشنال پیوسته است؛ به تازگی خبر مهاجرت نیلوفر مولایی و اجرای او در شبکه ایران اینترنشنال مورد توجه قرار گرفته است.

نیلوفر مولایی کیست؟

نیلوفر مولایی ۱۸ تیر ۱۳۷۴ در تهران به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته کاردانی بازیگری از دانشگاه سروش و کارشناسی مجری‌گری از دانشکده خبر است. مولایی پس از اتمام تحصیلات خود به عنوان مجری در برنامه صبحگاهی حوالی امروز در شبکه پنجم سیما به عنوان گوینده فعالیت می‌کرد و از آن برنامه مشهور شد. او همچنین به عنوان خبرنگار بخش فناوری و تکنولوژی با زومیت وارد همکاری شد؛ نیلوفر مولایی از سال ۱۳۹۷ به عنوان گوینده اجرای برنامه کافه خبر شبکه پنج را برعهده گرفت سپس در مجموعه نمایشی در کنار هم با محوریت خانواده بازی کرد.

او سپس به عنوان گوینده وارد برنامه رادیو هشت شبکه شما شد و در نمایش‌های رادیویی نیز تجربه بازیگری را به دست آورد، مولایی همچنین سابقه حضور در فیلم سینمایی مرداد به کارگردانی بهمن کامیار را دارد.

گفته می‌شود نیلوفر مولایی پاییز ۱۳۹۸ ایران را به مقصد لندن ترک کرد؛ وی یک سال بعد به عنوان گوینده اخبار در شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال حضور پیدا کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید