خالق اصطلاح رسانه‌ای «گورخواب‌ها» درگذشت/ خاک‌سپاری شیده لالمی در سکوت

شهرنامه | شیده لالمی خالق واژه رسانه‌ای گورخواب ها درگذشت
شهرنامه | شیده لالمی خالق واژه رسانه‌ای گورخواب ها درگذشت

روزنامه نگار شهروند، همشهری و برخی از مطبوعات دیگر روز یکشنبه درگذشت. یکی از تجربه های کاری مهم لالمی مجله «زنان و زندگی» بود.

به گزارش شهرنامه به نقل از وقت صبح، شیده لالمی دانشجوی دکترای ارتباطات و روزنامه نگاری بود و در حوزه اجتماعی و فرهنگی می‌نوشت. ماندگارترین گزارش او در مورد گورخواب‌ها بود.

گفته می‌شود دبیر گروه جامعه همشهری بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده است.

برخی از روزنامه‌نگاران پیام های تسلیت خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند. مدیر مسئول همشهری در این باره گفت هنوز جزئیات دقیقی از علت فوت لالمی اعلام نشده است.

گفته می شود پدر و مادر و برادر او نیز هنگام حادثه همراه او بودند که از سلامت آنها اطلاعی در دست نیست.

شیده لالمی کیست؟

شیده لالمی روزنامه نگار که در بخش اجتماعی همشهری مشغول به کار بود تا چند سال پیش در سرویس جامعه روزنامه شهروند می‌نوشت. گزارش‌های او بارها عکس و تیتر یک صفحه نخست این روزنامه را به خود اختصاص داد.

شهرنامه | شیده لالمی درگذشت

اولین جایی که شیده لالمی به طور رسمی کار خود را در آنجا آغاز کرد خبرگزاری میراث فرهنگی بود و او در آن زمان 18 سال داشت. شیده لالمی یکی از اساتید گزارش نویسی بود .

لالمی در ایرنا 24 معاون سردبیر بود و در بخش فیلم و ویدئو کار می‌کرد.

ماندگارترین گزارش او درباره گورخواب‌ها بود که در روزنامه شهروند منتشر شد و از آن پس در دنیای رسانه و مطبوعات به «روزنامه نگار خالق واژه گورخواب» مشهور شد.

رکنا: خاکسپاری در سکوت

به گزارش رکنا، زهرا جعفرزاده یکی از خبرنگاران سرویس جامعه همشهری در گفتگو با رکنا گفت:«با توجه به شرایط دورکاری از سه شنبه تا حالا دبیر سرویس خود را ندیده بودم.امروز شنیدم که او جان خود را از دست داده و به شدت شوکه شده ام.قرار بود 24 بهمن تولد شیده را جشن بگیریم اما عمر کوتاه او کفاف نداد.»

جعفر زاده همچنین در ادامه خبر از خاکسپاری شیده لالمی در سکوت خبری داد.

شهرنامه درگذشت این روزنامه‌نگار را که یادگاری‌های ارزشمند و ماندگاری در حوزه رسانه برجا گذاشته است، به جامعه رسانه‌ای کشور و همکاران و خانواده وی تسلیت می‌گوید.

شهرنامه | شیده لالمی خالق واژه رسانه‌ای گورخواب‌ها درگذشت

منابع مورد استفاده در گزارش: وقت صبح، فرارو، رکنا، شهروند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید