از بازی تا آینده‌ سازی/ فراخوان نمایشگاه ترویجی جشنواره ملی اسباب‌بازی

شهرنامه | محمد صائبی دبیر کمیته ترویجی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی
شهرنامه | محمد صائبی دبیر کمیته ترویجی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی

محمد صائبی گفت: با مجازی شدن ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، فرصت مناسبی فراهم شده است که سمن‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی، تجربه‌ها و فعالیت‌های خود را در فضای مجازی جشنواره معرفی کنند.

به گزارش اختصاصی شهرنامه، مسئول کمیته ترویجی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی اظهار داشت: نمایشگاه امسال به خاطر مجازی بودن، با حال و هوای تازه‌ای برگزار می‌شود. این شکل از برگزاری، فرصت خوبی را در اختیار موسسات، سمن‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در سراسر کشور قرار می‌دهد تا بتوانند در جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: جشنواره امسال فرصت خوبی است که این شرکت‌ها و موسسات بتوانند تولیدات، تفکرات و تجربه‌نگاری‌های حوزه کاری خود را با دوستان، علاقمندان و فعالان سراسر کشور به اشتراک بگذارند.

صائبی ادامه داد: در این فرصت از همه افرادی که به نوعی در صنعت اسباب‌بازی (تولید، اشاعه و کارشناسی) دارای تجربه و سابقه فعالیت در شهر خود و سطح کشور هستند، برای شرکت در این جشنواره دعوت می‌کنم.

فرصت ثبت نام تا ۱۷ بهمن
همچنین بر اساس اعلام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دبیرخانه‌ی این جشنواره از تمامی سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، موسسه‌ها، تولیدکنندگان و طراحان اسباب‌بازی‌های آموزشی و کمک‌آموزشی ایرانی و سازمان‌های دولتی و مردم‌نهاد ارایه دهنده خدمات بازی محور دعوت کرده تا در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی شرکت کنند و تولیدات خود را برای مخاطبان علاقه‌مند به نمایش بگذارند.
بر اساس این فراخوان فعالان حوزه‌ی مشاوره بازی، بازی درمانی، آموزش از طریق بازی، برگزارکنندگان مسابقه‌ها و رویدادهای مرتبط، مدارس و مهدکودک‌های بازی‌محور، موزه‌های اسباب‌بازی و شتاب‌دهنده‌ها «استارت‌آپ» ‌هایی که در ترویج و آموزش بازی برای کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کنند، نیز می‌توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.
ثبت‌نام شرکت در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی از روز ۴ بهمن در پایگاه ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی به نشانی irantoyfestival.ir آغاز می‌شود و تا روز ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ادامه دارد.

آینده را باید ساخت
هدف از برگزاری نمایشگاه ترویجی، معرفی و ارائه توانمندی‌های موسسه‌های دولتی و غیردولتی و گروه‌ها درحوزه اسباب‌بازی، معرفی تولیدکنندگان در حوزه ترویج اسباب‌بازی ایرانی در سراسر کشور، گردهم‌آوردن فعالان بخش‌های گوناگون صنعت اسباب‌بازی در بستر فضای مجازی و ایجاد پلتفرمی مناسب برای معرفی و ارائه توانایی‌ها، دستاوردها و تولیدات ترویجی بازی در صنعت اسباب‌بازی در ایران است.
این دوره از جشنواره نیز مانند دوره‌های پیشین شامل نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب‌بازی ایرانی، نمایشگاه معرفی سازمان‌ها و نهادهای ترویج‌کننده بازی و برگزاری نشست‌های علمی با حضور متخصصان ایرانی و بین‌المللی است که تمامی این برنامه‌ها در قالب وب‌سایتی تخصصی در دسترس عموم و متخصصان این حوزه قرار می‌گیرد.
جشنواره اسباب‌بازی با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال «جهش تولید» و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در حوزه اسباب‌بازی و فعالان حوزه کودک و سرگرمی برگزار می‌شود.
یادآوری می‌شود ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «آینده را باید ساخت» از ۲۸ بهمن تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ در پایگاه جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید