اهل سنت، پُشت رئیسی

جمعی از علما، روحانیون و نخبگان اهل سنت با صدور بیانیه ای، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را به عنوان کاندیدای اصلح معرفی و بر حمایت از این کاندیدای انتخابات تاکید کردند.

به گزارش شهرنامه جمعی از علما، روحانیون و نخبگان اهل سنت با صدور بیانیه ای، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را به عنوان کاندیدای اصلح معرفی و بر حمایت از این کاندیدای انتخابات تاکید کردند.

در این بیانیه آمده است: 

در هنگام و هنگامه ای که مردم شریف و فهیم ایران عزیز با شور و شعف فراوان و انگیزه دوچندان عزم خود را برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری جزم کرده اند، اهل سنت کشور عزیزمان نیز همراه و همدل با عموم ملت شریف ایران با شرکت گسترده در این حماسه پرافتخار و سرنوشت ساز به انجام وظیفه دینی و ادای دین در قبال کشور عزیزمان عمل خواهند کرد. 

در این بیانیه که به امضای ده ها تن از علما، روحانیون و نخبگان اهل سنت رسیده، آمده است: هر آنکه خواهان عزت دین و سربلندی و رفاه ایران و ایرانی است، هر آنچه را در توش و توان دارد به کار می گیرد تا ان شاالله گستره گشوده تری برای خدمت و کار در اختیار سکانداری سید و صالح و خدمت گذاری پارسا که کار خیر بی رو و ریا می کند قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید