تغییر و تحولات مدیریتی در روزنامه استقلال جوان/ نسخه چاپی روزنامه هم در راه است

تغییرات مدیریتی در روزنامه استقلال جوان
تغییرات مدیریتی در روزنامه استقلال جوان

روزنامه استقلال جوان بعد از سه دهه فعالیت با مدیریت و راهبری علی فتح‌الله‌زاده، به زودی با مدیریت یک تیم جوان ادامه فعالیت خواهد داشت.

به گزارش شهرنامه، پس از آنکه علی فتح‌الله‌زاده مدتی قبل به طور رسمی اعلام کرد که انتشار نسخه کاغذی روزنامه استقلال جوان متوقف شده است، خبرهایی غیررسمی در شبکه‌های اجتماعی درباره تغییرات مدیریتی در این روزنامه منتشر شد.

اکنون اما از همان اخبار غیررسمی می‌توان متوجه شد که مدیریت روزنامه استقلال جوان دستخوش تغییرات اساسی شده است و به زودی این روزنامه هم در قالب نسخه چاپی و هم به صورت نسخه آنلاین فعال خواهد شد.

تغییرات مدیریتی در روزنامه استقلال جوان

در همین باره اکبر رستمی‌نیا فعال رسانه در صفحه اینستاگرام خود با اشاره تلویحی به این تغییرات بدون نام بردن از مدیران جدید استقلال جوان نوشته است: «روزی که انتشار استقلال جوان آغاز شد، او تقریبا 31ساله بود؛ آن روزها اوج جوانی‌اش را تجربه می‌کرد. استقلال هم آن زمان وارد چهل و هفت سالگی شده بود. دکتر علی فتح‌الله‌زاده سه‌دهه از بهترین روزهای زندگی‌اش را برای رسانه استقلال گذاشته است. او جوانی‌اش را و همه سرمایه معنوی و مادی‌اش را برای اعتلای نام استقلال صرف کرده است. یعنی دستکم سی سال از عمر هفتاد و پنج ساله‌ی استقلال با نام استقلال جوان و استاد فتح‌الله‌زاده پیوند خورده. امروز روزی است که نسل جوان سرتعظیم در برابر استاد خود فرود می‌آورد و به پاس سه‌دهه تلاش و ایستادگی در عرصه رسانه‌ای استقلال، او را می‌ستاید.
این روزها روزنامه استقلال جوان شمع تولد بیست و نه سالگی‌اش را خاموش می‌کند و چراغ سی‌سالگی را روشن… این عمر باعزت و این سال‌های به‌یادماندنی را مرهون این مرد بزرگ هستیم که سه دهه، مشعل رسانه استقلال را روشن نگه داشته و آن را امروز به دست ما جوانان سپرده است؛ به ما جوانانی که این روزها حال و هوای 31سالگی او را داریم.
ما جوان‌ها امروز امانت‌دار استقلال همیشه جوان هستیم. این استقلال همیشه جوان خواهد ماند و همواره در اوج خواهد درخشید. ما نیز روزگاری این امانت را به جوانان فردا می‌سپاریم تا آنها استقلال جوان را در اوج نگه دارند. زنده باد استقلال؛ زنده باد استقلال جوان.»

اکبر رستمی نیا / فعال رسانه

همچنین در یادداشت دیگری که به مناسبت ورود این روزنامه به سی‌سالگی منتشر شده، نویسنده آن خبر از انتشار مجدد نسخه چاپی استقلال جوان داده‌ است.

بنابراین به زودی باید منتظر اخبار جدید و رسمی درباره تغییرات مدیریتی در بزرگترین و مهمترین رسانه تیم فوتبال استقلال تهران باشیم؛ رسانه‌ای که نقش بسزایی در ایجاد روحیه، انگیزه و نیز اطلاع‌رسانی به ده‌ها میلیون نفر از هواداران و طرفداران این باشگاه ورزشی بزرگ و اصیل خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید