روابط عمومی و ارتباطات؛ تلفیق هنر، علم و اخلاق

شهرنامه | حمید چوبینه
شهرنامه | حمید چوبینه

حمید چوبینه؛ مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران |

“روابط عمومی و ارتباطات” قبل از آنکه تکنیک و علم باشد، تلفیقی از هنر و اخلاق است. چراکه فعالان عرصه روابط عمومی، آنچنان هنرمندانه و با ظرافت، اجزای مختلف یک مجموعه را در هماهنگی، ارتباط و سازگاری با یکدیگر قرار می‌دهند که روح امید و پویایی به همه اهداف، سیاست‌های حرفه‌ای و برنامه‌های حال و آینده دمیده می‌شود.
بسیاری از فعالان حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات، به واسطه نوع فعالیت و نیز با گذشتن از ترجیحات شخصی و با در نظر داشتن منافع و مصالح همه اجزای مجموعه خود، لحظات پرچالش، پیچیده و پراسترسی را پشت سر می‌گذراند که مدیریت این شرایط نیز هنر و اخلاق والایی را می‌طلبد.
روابط عمومی از یک سو گوش شنوای سازمان‌ها و شرکت‌ها برای شنیدن صدای مردم، مشتریان و افکار عمومی است و از سوی دیگر زبان گویای سازمان و انعکاس‌دهنده دستاوردها، برنامه‌ها و تلاش‌های مدیران و همکاران خویش است.
اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات؛ برای همه همکاران خودم در حوزه روابط عمومی مجموعه شهرداری تهران و فعالان این عرصه بزرگ و هنرمندانه و نیز برای فعالان رسانه، خبرنگاران، ناشران و همه متخصصانی که به هر طریق، نقشی در فرآیند ارتباطات ایفا می‌کنند، سرافرازی و موفقیت آرزومندم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید