استادم می‌گفت زنانی در سینما موفق می‌شوند که باج جنسی بدهند!/ افشاگری فاطمه کثیرلو

فاطمه کثیرلو کارگردان و منتقد جوان سینمای ایران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: می‌شود در سینمای ایران (…) نخوابید اما بهترین بود.

به گزارش اختصاصی شهرنامه، فاطمه کثیرلو در متن کوتاهی خطاب به یکی از نزدیکان مسعود فراستی نوشت: خانم …! از شما انتظار نمی‌رفت که من را صرفا به دلیل اینکه با آقای ع.س مشکل داشتم بلک ریپورت نمایید! شما چطور از خودتان نپرسیدید که فاطمه کثیرلو چرا باید با ع.س که استادش بود خصومت شدیدی پیدا کند؟

اما ماجرا از چه قرار بود که چنین واکنشی را از سمت این کارگردان جوان به دنبال داشت؟

کثیرلو در ادامه نوشته است که می‌خواستم ساکت بمانم و حاشیه ایجاد نشود اما نوع برخورد این خانم با من موجب شد مساله را باز کنم.

این منتقد جوان سینمای ایران توضیح داده است: آقای ع.س که یکی از نویسندگان یک مجله سینمایی است و یکی از اساتید من در آکادمی در زمینه تکنیک و کارگردانی بوده، با ارسال پیام‌های شبانه به شاگردان دختر در مورد مسائل جنسی، درخواست روابط نامشروع داشت که من با این پیام‌ها کنار نیامدم. بنابراین کدورتی بین ما شکل گرفت.

وی تاکید کرده است: برای این موضوع هم شاهد دارم و هم مدرک.

کثیرلو در ادامه به یک موضوع قابل توجه اشاره می‌کند: جالب آن است که ع.س در زمانی که استاد من بود می‌گفت «سینمای ایران بی‌رحم است و فاطمه هرگز جایی در سینمای ایران نخواهد داشت چون اخلاقش اینطور است!»

به گفته کثیرلو، استاد باور داشت زنانی در سینمای ایران مورد حمایت و پذیرش قرار می‌گیرند که به مردان باج جنسی بدهند.

این کارگردان نوشته است: من باج به هیچکس نخواهم داد و حتما در سینمای ایران خواهم ماند و آنقدر بالا خواهم رفت که امثال آقای ع.س باور کنند که می‌شود در سینمای ایران (…) نخوابید ولی بهترین بود. من این را ثابت خواهم کرد.  

گفتنی است فاطمه کثیرلو کارگردان فیلم کوتاه “کووید یازده” است که به تازگی تولید شده و در مرحله ارسال به جشنواره‌های

داخلی و خارجی است.

صفحه اینستاگرام فاطمه کثیرلو/ اینجا کلیک کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید