استقبال آنلاین از طرح به وقت نوجوانی۱۴۰۰

شهرنامه | دوره های آنلاین به وقت نوجوانی 1400 اصفهان
شهرنامه | دوره های آنلاین به وقت نوجوانی 1400 اصفهان

شهرنامه؛ رها فتوح |

طرح به وقت نوجوانی با استقبال گسترده نوجوانان آنلاین اصفهانی مواجه شد.
به گزارش خبرنگار نوجوان شهرنامه از اصفهان، این روزها با وجودی که بیماری کرونا همه را برای حفظ سلامتی و کمک‌ به کادر درمان، خانه‌نشین کرده خانه نوجوان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان نوجوانان شهرش را تنها نگذاشته و با مربیان و تسهیلگران خوب مناطق شهر در قالب کانونهای مجازی با موضوعات فن بیان و‌ گویندگی، تئاتر، فیلمسازی، نقاشی، شعر و ادبیات، کافه کتاب، بازی و سرگرمی، آواها و نواها، از قاب فضای مجازی میهمان خانه هایشان شده است.

هر چند در این دوره ها از حس حال اکتیو کلاس حضوری خیلی خبری نیست ولی به خوبی توانسته لحظات نوجوانان علاقمند و هدفمند را خیلی خوب محتوا بدهد و لذت بخش کند.
بهتر است به شما خوانندگان عزیز بگویم که این‌ کانونها استعدادهایتان را شناسایی و به کار آفرینی نزدیک می کند؛ به این شکل که فعالان و افراد موفق هر کانون‌ به تفکیک نوع آموزش به اجرای فوق برنامه های دورن مرکزی و برون مرکزی دعوت می شوند. این عناوین، شامل مجری‌گری ،گویندگی، نریشن، بازیگری، نویسندگی، گرافیک و کلی فعالیت جذاب دیگر است که نوجوان ما می تواند مهارت هایش را محک بزند، خودش را به دیگران ثابت کند و مسیر آینده‌اش را بر اساس علاقمندی خود انتخاب کند.
کلاس های برنامه به وقت نوجوانی در قالب ۴۰ کلاس به صورت آنلاین در تابستان ۱۴۰۰ برگزار شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید