مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار تمدید نمی‌شود

شهرنامه| برگزاری سومین جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار به میزبانی اراک
شهرنامه| برگزاری سومین جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار به میزبانی اراک

ستاد برگزاری سومین جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار اعلام کرد مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار هنرمندان در این دوره تمدید نخواهد شد.

به گزارش شهرنامه، ستاد برگزاری سومین جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار به دبیری شهرام سلطانی، اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار هنرمندان متقاضی شرکت این دوره به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

شهرام سلطانی دبیر این دوره از جشنواره گفت: دبیرخانه سومین جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار به منظور پایبندی به تقویم اجرایی و مقررات این دوره از جشنواره، مهلت ثبت‌نام در جشنواره را تمدید نخواهد کرد. لذا از هنرمندان گرامی تقاضا می‌شود با دقت فراخوان جشنواره را مطالعه نمایند و حتی‌المقدور هر چه سریع‌تر ثبت‌نام کنند.»

“جلوه‌های ایثار و شهادت در دوران انقلاب و دفاع مقدس”، “ایثار کادر درمان در مواجهه با ویروس کرونا”، “ایثاراجتماعی”، “جلوه‌های ایثار و شهادت در مقاطع مختلف تاریخی به خصوص تاریخ معاصر انقلاب”، “ایثار و از خودگذشتگی همسران معظم جانبازان، آزادگان و خانواده‌های معظم شهدا در دوره معاصر” از موضوعات این دوره از جشنواره است.

علاقمندان جهت شرکت در جشنواره باید 3 نسخه تصویری از اجرای کامل اثر را تا 20 آذر ماه ارسال کنند. ستاد برگزاری جشنواره به تشخیص کمیته انتخاب و بنا بر نیازهای ضروری صحنه شامل: دکور، لباس، موسیقی … و سطح کیفی و تعداد بازیگران به گروه‌های راه یافته به جشنواره حداکثر تا سقف 120 میلیون ریال کمک هزینه پرداخت خواهد کرد.

سومین جشنواره ملی تئاتر تک نفره خلاق ایثار به دبیری شهرام سلطانی و در دی‌ماه ۱۴۰۰ در اراک برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب تازه‌ترین اطلاعات و اخبار می توانند با شماره 09189585429 تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید