گشایش سایت بازی و خلاقیت رنگین کمان لاله اصفهان

شهرنامه | گشایش سایت بازی و خلاقیت رنگین کمان لاله اصفهان
شهرنامه | گشایش سایت بازی و خلاقیت رنگین کمان لاله اصفهان

شهرنامه اصفهان؛ فاطمه شفیعی |

رئیس شورای اجرائی شهر دوستدار کودک از افتتاح سایت بازی و خلاقیت رنگین کمان لاله اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار شهرنامه از اصفهان، وحید مهدویان گفت: بازی در روند رشد کودک از مهمترین عوامل روانشناختی و فیزیکی کودکان است بازی، فرصت ایده آلی را در اختیار والدین قرار می‌دهد تا با فرزندان خود تعامل داشته باشند و چه بسا اگر بازی با آموزش و خلاقیت توام شود در رشد اجتماعی کودکان تاثیر گذار خواهد بود.
مهدویان اظهارکرد: تغییر نگرش درباره طراحی بازی کودک در جهت کسب مهارت ورزی کودکان و نوجوانان از مهمترین حوزه های فعالیت در اداره شهر دوستدار کودک است.
وی بیان کرد: به همین منظور امروز شاهد افتتاح سایت بازی و خلاقیت رنگین کمان لاله با اعتبار ۴ میلیارد ریال با همکاری منطقه ١٠ به عنوان منطقه پایلوت شهر دوستدار کودک هستیم.
رئیس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک اصفهان افزود: جلسات متعددی پیرامون طراحی بازی ها با متخصصان این حوزه، در این پروژه برگزار شد که نهایتا ١٠ بازی در مساحتی نزدیک به ۴٠٠ متر مربع با هدف افزایش روحیه کار گروهی و خلاقیت در کودکان طراحی و در خدمت شهروندان عزیز قرار گرفت.
مهندس شهبازی مدیر منطقه ١٠ شهرداری اصفهان نیز در آئین افتتاح سایت بازی به توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار و اعلام آمادگی در جهت ارتقای سطح بازی‌ها در منطقه، هم‌افزایی بیشتر و همکاری‌های موثرتر با اداره شهر دوستدار کودک و معاونت شهرسازی و معماری اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید