شهردار منطقه 5 تهران در آیین گشایش کمپ مدرن ورزشی "کوه پای" تاکید کرد
تاسیس مراکز ورزشی به جای کمپ‌های ترک اعتیاد

شهرنامه | شهردار منطقه 5 تهران و گشایش کمپ مدرن ورزشی کوی پای
شهرنامه | شهردار منطقه 5 تهران و گشایش کمپ مدرن ورزشی کوی پای

شهرنامه؛ ابراهیم وحدت |

شهردار منطقه 5 تهران گفت: به همان اندازه که برای مردم بویژه جوانان و خانواده ها مراکز تفریحی و ورزشی مهیا کنیم، به همین اندازه آثار مثبت آن را در آینده ایران اسلامی شاهد خواهیم بود.


به گزارش خبرنگار شهرنامه، محمود کلهری در آیین افتتاح کمپ مدرن ورزشی “کوه پای” مرادآباد اظهار داشت: این روزها اداره شهر و شهرداری کار دشواری شده است و اتمام آیتم‌های درآمدی شهرداری کاملا تحت تاثیر عواملی همچون کرونا، تحریم، تورم، رکود و موضوعات دیگر قرار گرفته است. طبیعتا در منطقه 5 شهرداری تهران نیز ما به شدت به کسب درآمد و نقدینگی وابسته هستیم اما چون سرنوشت و آینده فرزندان‌مان بسیار دارای اهمیت است، این زمین را که کاملا مستعد بارگذاری تجاری بوده و حداقل درآمد هزارمیلیاردی از آن کسب می‌شد، برای حوزه مهم ورزش حفظ کردیم.


شهردار منطقه 5 تهران افزود: جذب سرمایه‌های بخش خصوصی بسیار مهم است و ما امروز بیشتر از گذشته به آن نیاز داریم و متاسفانه این موضوعی است که بعضا از آن غفلت می‌شود اما در این کمپ ورزشی جذب سرمایه داشته‌ایم و با همکاری بخش خصوصی، توانستیم این مکان را حفظ کنیم تا هیچ دست درازی به آن نشود و تغییر کاربری ندهد.


کلهری ادامه داد: یقین داریم که سال‌های سال این مجموعه برای شهروندان منطقه 5 تهران محفوظ خواهد ماند. ناگفته نماند که پیگیری جدی شهروندان و همراهی ارزشمند شورایاران در این زمینه نقش بسیار اساسی داشت و به ما کمک کرد که در نهایت، امروز شاهد افتتاح چنین مجموعه‌ای باشیم.


وی با اشاره به اینکه افتتاح این نوع مجموعه‌ها تاثیر بسزایی در شناسایی استعدادها دارد، گفت: این افتخار نیست که بگوییم تعداد کمپ‌های ترک اعتیاد و گرمخانه‌های ما افزایش یافته، بلکه روزی می‌توانیم افتخار کنیم که گرمخانه و کمپ ترک اعتیاد نداشته باشم. برای رسیدن به چنین جایگاهی به این مراکز ورزشی به شدت نیازمندیم. ما به هر میزان که مراکز تفریحی و ورزشی را برای خانواده‌ها و جوانان خود مهیا کنیم، به همین میزان می‌توانیم تاثیر مثبتش را برای رشد و تعالی جوانان‌مان و برای آینده کشورمان شاهد باشیم.


شهردار منطقه 5 تهران ادامه داد: در این فرصت باید باید از خانواده‌هایی که فرزندانشان را به این مراکز می‌آورند و ساعت‌ها منتظر می‌مانند تا آنها در محیطی سالم ورزش کنند، تشکر کنیم. چون این کودکان می‌توانستند با وسایل دیگر همچون تبلت، موبایل و انواع بازی‌های الکترونیکی مشغول باشد و روزهای خود را بدون فعالیت بدنی سپری کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید