مدیرعامل پرسپولیس: باید شکست را پذیرفت/ برای مسابقات آسیایی بعدی آماده می‌شویم

مجید صدری سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس می‌گوید با بهبود مشکلات باشگاه، پرسپولیس به فصل بعدی لیگ قهرمانان بازخواهد گشت.

به گزارش شهرنامه به نقل از ورزش سه، پس از باخت سه گله و تلخ مقابل الهلال، مجید صدری در اینستاگرام خود بیانیه‌ای نسبتا طولانی را منتشر و به مسائل مختلف پیرامون باشگاه پرسپولیس اشاره کرد.

او نوشت: برای ما پرسپولیسی ها که برتری جویی در هر مسابقه‌ای به خصلتمان تبدیل شده این شکست تلخ و آزاردهنده است. با تمام وجود از همه طرفداران و خانواده بزرگ پرسپولیس بابت این شکست عذرخواهی می کنم. شکستی که می‌توانست اتفاق نیفتد اگر مسابقات در شرایط نرمال و طبیعی برگزار می‌شد. به جرات می‌شود گفت کمتر تیمی در آسیا توان نبرد با الهلال فعلی را در خانه این تیم دارد و برگزاری تک بازی هم آوانتاژ ثانویه‌ای با خود به همراه می‌آورد؛ اینکه مجبورید در زمین حریف برای جبران گل تلاش کنید درحالیکه اگر بازی برگشتی بود شاید تیم طور دیگری بازی می‌کرد…

در ادامه این پست با اشاره به آینده باشگاه پس از این باخت آمده: با این حال باید شکست را پذیرفت و به سمت آینده قدم برداشت. تلخی امشب ما را برای جبران مصمم‌تر می‌کند و بدون تردید با یحیی گل محمدی بهترین مربی یک دهه اخیر ایران، کادر فنی شایسته و بازیکنان قدرتمندمان دوباره برای رقابت با همه آسیا حاضر خواهیم بود.

صدری در پایان نوشته: تنها چیزی که به آن شک ندارم این است که بازیکنان و کادر باغیرت پرسپولیس شادی را دوباره برای همه ما به ارمغان خواهند آورد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید