مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه اصفهان:
وبینار آموزشی دبیری و سردبیری خبر برگزار می‌شود

شهرنامه | فاطمه شفیعی نماینده شهرنامه در اصفهان و مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه
شهرنامه | فاطمه شفیعی نماینده شهرنامه در اصفهان و مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه

شهرنامه اصفهان؛ رضا فتوح |

وبینار آموزشی دبیری و سردبیری خبر به همت فرهنگسرای تخصصی رسانه با همکاری انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان 28 مهر ماه ساعت 16 در پلتفورم اسکای روم برگزار می گردد.
به گزارش خبرنگار شهرنامه از اصفهان، فاطمه شفیعی در این خصوص گفت: تحريريه توليد خبر در رسانه ها ، مکان دريافت خبرهای گوناگون داخلی و خارجی است که سردبير با همکاری چند نفر دبيران خبری مسئول آماده سازی اخبار برای انتشار هستند، در این وبینار آموزشی به تکنیک های تازه و ویژه دبیری و سر دبیری خبر با تدریس رضا اسماعیلی روزنامه نگار پیشکسوت روزنامه اطلاعات پرداخته می شود.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه اصفهان با داشتن بیش از ده روزنامه و چندین هفته نامه محلی از لحاظ انتشار مطبوعات غنی است و این آموزشها در بروزرسانی و بالا بردن کیفیت نشریات قطعا موثر خواهد بود.
مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه اصفهان گفت: علاقمندان جهت شرکت در وبینار می توانند، مشخصات خود شامل؛ نام و نام خانوادگی، نام پدر و کد ملی را در واتس اپ به شماره ۰۹۱۳۰۹۱۶۷۲۷ارسال نموده و توسط لینک https://b2n.ir/isfahan-media با مرورگر کروم وارد وبینار شده و گزینه مهمان را انتخاب کنند.
لازم به ذکر است،به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر حضور در کارگاه تعلق می گیرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 35544096 تماس حاصل نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید