«چهارشنبه»ی «مهدی مهریار» با «حسن اسدی»، «اهورایی» شد

شهرنامه حامی رسانه ای نمایش «چهارشنبه» شد
شهرنامه حامی رسانه ای نمایش «چهارشنبه» شد

با پیوستن “حسن اسدی” به گروه بازیگران و عوامل نمایش چهارشنبه به نویسندگی و کارگردانی مهدی مهریار معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار شهرنامه، گروه عوامل و بازیگران نمایش “چهارشنبه”ی “مهدی مهریار”، با اضافه شدن “حسن اسدی” بازیگر کهنه‌کار سینما، تئاتر و تلویزیون معرفی شد.

در این اثر نمایشی که دراماتورژی آن توسط “سیدجواد موسوی” انجام شده، ‎حسن اسدی، شقایق فتحی، سیاوش مهندسی، حمید دمیرچی و حامد رحیمی نصر به ایفای نقش می‌پردازند.

“مهدی مهریار” که پیشتر او را به عنوان کنشگر اجتماعی به یاد داشتیم، در کارگردانی این اثر “حامد رحیمی‌ نصر” را به عنوان مشاور کارگردان و انتخاب عوامل نمایش همراه خواهد داشت.

متن نمایش با همکاری “فاطیما برازنده” به رشته تحریر درآمده است.

آسیب های اجتماعی در نمایش چهارشنبه

“چهارشنبه” نمایشی است ماحصل سال‌ها پژوهش و مطالعه در زمینه آسیب‌های اجتماعی؛ این نمایش توسط یک کنشگر اجتماعی این‌بار در قاب‌ صحنه و به زبان درام، فریاد بیدارباش سر‌می‌دهد.

اما صحنه این اثر دراماتیک توسط امیرمحمد قاسمی‌زاده طراحی خواهد شد. همچنین، مهرناز عباسی نیز طراح لباس و طراحی گریم این نمایش هم برعهده منیر صمدانی است.

در گروه کارگردانی این نمایش به بهار بلغاری مدیر برنامه‌ریزی و منشی صحنه و امیرمحمد فصیحی دستیار اول کارگردان اشاره شده است.

دست آخر اینکه، مهسا نظری به عنوان مدیرتولید فعالیت دارد. تیم مدیا و رسانه‌ی نمایش متشکل از «سارا سیبی» روابط عمومی و «محمد دانشور» مدیررسانه‌ای این نمایش است

همچنین پایگاه خبری تحلیلی “شهرنامه” به عنوان حامی رسانه‌ای این پروژه نمایشی محسوب می‌شود.

“چهارشنبه” به کارگردانی “مهدی مهریار” از ۲۲ دیماه ۱۴۰۰ در تماشاخانه اهورا به صحنه خواهد رفت.

شهرنامه را در اینستاگرام دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید