از سوی مدیر تماشاخانه اهورا مطرح شد|
گفتمان تماشاخانه اهورا جلب نظر مخاطبان با خدمات شایسته است

علیرضا محمدخانی – شهرنامه | سال آینده آثار ویژه‌ای را روی صحنه تماشاخانه اهورا شاهد خواهیم بود و خدمات قابل ملاحظه‌ای در جهت استقبال عمومی از نمایش‌ها به گروه‌ها ارائه می‌شود.

نادر نادرپور مدیر پردیس تئاتر تیتان به شهرنامه گفت: “پردیس تئاتر تیتان در سال ۱۴۰۱ با استراتژی ویژه‌ای پذیرای فعالین عرصه نمایش خواهد بود.

سیاستگذاری ویژه‌ای در اتاق فکر تشکیلات انجام شده و به عنوان یک مجموعه نمایشی بخش خصوصی تاکید ویژه‌ای بر انتخاب آثار خلاقه، ایده‌های نو، جریان‌سازی و فراگیری هنرهای نمایشی خواهیم داشت.”

این بازیگر و کارگردان تئاتر با اشاره بر نوع فعالیت تماشاخانه‌های خصوصی تاکید کرد: “تمام سعی‌مان این است که آثار ویژه‌ای روی صحنه تماشاخانه اهورا در سال آینده شاهد باشیم و در مقابل هزینه‌ای که دریافت می‌شود خدمات قابل ملاحظه‌ای در جهت استقبال عمومی از نمایش‌ها به گروه‌ها ارائه کنیم.

لذا مسیری ترسیم کرده‌ایم که مختصات مجموعه‌ای فرهنگی-هنری و مولد است. ما بنگاه‌ اقتصادی نیستیم پس خط مشی ما مسیری‌ست برد-برد که همه طرفین ماجرا از آن منتفع خواهند شد. هر سه ضلع هنرمند، تماشاخانه و مخاطب.”

کارگردان نمایش بودای‌بزرگ در خصوص خدمات ویژه‌ی تماشاخانه اهورا توضیح داد:

“با توجه به اینکه سال‌ها به عنوان بازیگر و کارگردان فعالیت نمایشی داشتم به خیلی از نیازها و خلاء‌های فعلی گروه‌های نمایشی اِشراف دارم و در سال ۱۴۰۱ در اهورا به پوشش و تامین این نیازها خواهیم کوشید.

به گروه‌های جوان و نوپا اما با استعداد همه خدمات مشاوره‌ای را رایگان ارائه می‌کنیم. با امضای تفاهم‌نامه‌ای پایگاه تحلیلی-خبری شهرنامه به عنوان حامی رسانه‌ای خدمات پایلوت خبری به گروه‌ها ارائه خواهد کرد.

حتی انواع کمپین‌های رسانه‌ای به فراخور گروه‌ها و تمکن مالی‌شان به‌القوه در دسترس هنرمندان خواهد بود.”

وی در پایان افزود: “اکنون تا پایان سال تمام باکس‌های اجرایی ما بطور کامل پر است و برای انسجام و برنامه‌ریزی بهتر و البته انتخاب آثار باکیفیت، برای شش‌ماهه اول سال ۱۴۰۱ فراخوانی پس از کارشناسی و سیاست‌گذاری تدارک دیده‌ایم که به زودی منتشر خواهد شد.”

فهرست نمایش های تماشاخانه اهورا

فهرست نمایش‌های در حال اجر در پردیس تئاتر تیتان بدین گونه است:

 • قضیه مترانپاژ
  نویسنده: الکساندروام‌پیلوف
  کارگردان: رسول صوری
  همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت ۱۷
  —————–
 • “چهارشنبه آخرین روزهفته”
  نویسنده: فاطیمابرازنده، مهدی مهریار
  کارگردان: سیاوش مهندسی
  دراماتورژ: سید جواد موسوی
  مشاور کارگردان: حامد رحیمی نصر
  حسن اسدی بازیگر کهنه‌کار کشور و حامد رحیمی نصر هم در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند
  همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹
  ————–
 • ستوان آینیشمور
  نویسنده: مارتین مک دونا
  کارگردان: رسول صوری
  همه روزه به جز شنبه‌ها ساعت ۲۱

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید