درباره شهرنامه

درباره شهرنامه | مجله و پایگاه خبری «شهرنامه» مجوز فعالیت خود را به شماره 77774 در خردادماه 1395 از وزارت فرهنگ دریافت کرد و روند انتشار آن از چهارم مهرماه همان سال آغاز شد. همه شماره های منتشر شده این مجله در رسانه های داخلی و حتی خارجی تحلیل و بررسی شده است.

مدیرمسئول:

مهدی جابری |

شورای سردبیری:

فرنوش آبا، رسول مجیدی، محمد دانشور و مهدی جابری |

همکاران و نویسندگان شهرنامه (از ابتدای فعالیت مجله):

مرتضی اسماعیل دوست، غزاله اصلان‌بیک، آزاده باقری، سعید باقری کردکنی، میثم بشیرنژاد، رومینا تیموری، نورا حسینی، پریا خداقلی‌زاده.

حسین خزایی فر، بهزاد رمزی، مریم سلگی، روح الله سیاوشی، مهران صحرایی.

نوید صراف، محمد طالبیان، سیدمحمدرضا طباطبایی، علی عبدالصمدی، حمیرا علایی، مرجان فاطمی.

فرزانه فخریان، حسن فرامرزی، علیرضا مهدوی، یاسر نوروزی، ابراهیم وحدت و پریسا هاشمی.

افتخارات حرفه‌ای شهرنامه| درباره شهرنامه |

مجله شهرنامه این افتخار را دارد که تاکنون مصاحبه های اختصاصی و نیز گفتارها و یادداشت های اختصاصی از چهره های فرهنگی، هنری و اجتماعی را در صفحات خود منتشر کرده است.  اشخاص و چهره هایی همچون:

لوریس چکناواریان، محمود دولت آبادی، انوشیروان روحانی، جمشید مشایخی، حسن ریاحی، کتایون ریاحی، مرضیه برومند.

شاهین فرهت، هرمز فرهت، شهرام ناظری، رازمیک اوهانیان، خسرو سینایی، محمدعلی بهمنی، پری ملکی، لیلی رشیدی، بهرام عظیمی، بیژن بیرنگ، مهراب قاسمخانی، پژمان جمشیدی.

احسان کرمی، اکبر زنجان‌پور، سیدجمال ساداتیان، آزاده صمدی، اسدالله امرایی، بهزاد فراهانی، کمند امیرسلیمانی، یوسف تیموری، لاله اسکندری و…

و نیز گروه های هنری و موسیقی مورد پسند نسل امروز همچون دیرین‌-دیرین، گروه بمرانی، گروه داماهی، امید نعمتی و دیگران، در کانون توجه تیم تحریریه شهرنامه بوده اند.

علاوه بر این، مدیران عامل و ارشد شرک‌های رانی، هایپ و کوکاکولا (از جمله دکتر دیوید پائل اندرسون و دکتر رومن ملش)، ده‌ها تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر تهران، استانداران کشور، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، شهرداران مطرح کشور و معاونان آنها، مقامات پلیس راهور، شهرداران مناطق تهران، وزیران و معاونان وزار (از دولت‌های گذشته تا اکنون)، و نویسندگان، طنزپردازان، نخبگان و استادان ایرانیِ دانشگاه‌های آمریکا و اروپا، و تعداد زیادی از کارشناسان فرهنگی و اجتماعی با مجله شهرنامه مصاحبه اختصاصی داشته‌اند و یا گفتارها و یادداشت‌هایشان به طور اختصاصی در شهرنامه منتشر شده است.

درباره شهرنامه |

شهرنامه را در اینستاگرام دنبال کنید.