اخبار سینما ایران و سینما جهان

آخرین اخبار سینما در پایگاه خبری شهرنامه منتشر می شود. سایت شهرنامه با همکاری نویسندگان نام آشنا، روزنامه نگاران مستقل و خبرنگاران سینمای ایران کشور در حال بروزرسانی است. شهرنامه حامی رسانه ای چندین فیلم سینمایی محسوب می شود.

اطلاع یافتن از اخبار سینمای ایران و سینمای جهان برای اهالی فرهنگ و سینما اهمیت دارد. هم برای افرادی که شخصا در عرصه سینما و فیلم فعال هستند و هم برای کسانی که دوستدار و مخاطب رویدادهای سینمایی هستند.

رسانه های مختلفی در ایران به طور رسمی و غیررسمی برای انتشار خبرهای سینما فعالیت دارند. بنابراین شما این امکان را دارید که آخرین اخبار سینما و تازه ترین خبرهای سینما ایران و سینما جهان را از طریق چندین خبرگزاری و روزنامه پیگیر باشید.

پایگاه خبری شهرنامه یا همان سایت شهرنامه هم به عنوان یک رسانه مستقل، خبرهای سینما را پوشش می دهد. چون ما رسانه مستقل و البته حامی سینمای مستقل هستیم.

نویسندگان سینما یی شهرنامه و همچنین خبرنگاران مستقل و روزنامه نگاران فعال حوزه سینما، همواره آخرین خبرهای سینمای ایران را دنبال می کنند و به اطلاع شما می‌رسانند.

خبرهای سینما را اینجا دنبال کنید/ در گروه خبر سینما شهرنامه

آخرین اخبار سینما و خبرهای سینمای ایران و سینمای جهان کجا منتشر می شود؟

تعداد زیادی از پایگاه های خبری و سایت های سینما که آخرین خبرهای سینمای ایران را منتشر می کنند مستقل نیستند. این رسانه ها معمولا با بودجه عمومی کشور اداره می شوند یا اینکه وابسته به احزاب و گروه های سیاسی هستند.

خبرگزاری های مختلفی به طور روزانه تازه ترین خبرهای سینما، اخبار سینمای ایران و اخبار سینمای جهان را منتشر می کنند. در کنار اینها روزنامه برای انعکاس اخبار سینما فعالیت دارند.

با این حال هر یک از اینها فقط آن بخش از اخبار سینما را گزینش می کنند که مطابق صلاحدید خودشان و براساس اندیشه خاص خودشان باشد.

این امکان برای شما فراهم است که در بخش فرهنگی هر یک از رسانه ها، گزینه سینما را انتخاب کنید تا از خبرهای سینما مطلع شوید.

سایت خبرهای سینما ایران

چنانچه درپی یافتن سایت اخبار سینما ایران هستید، راه های مختلفی پیش روی شما است. چراکه علاوه بر سایتهای غیرمستقل که به آنها اشاره شد، تعدادی از پایگاه های اطلاع رسانی برای انتشار خبرهای سینما فعال هستند.

سایت اخبار سینما ایران، به رسانه ای اطلاق می شود که به دور از نگاه حزبی و فارغ از سوگیری جناحی، خبرهای سینما را منعکس کند.

از بین این گونه سایت های خبر سینما می توان از سینما پرس، سینما سینما، آی سینما و خانه سینما نام برد که در این فرصت درباره آنها صحبت می کنیم.

سینماپرس: فعالیتش را از سال 1388 آغاز کرده است. این رسانه که یک سایت خبر سینما به شمار می آید، جدیدترین خبرهای سینما و رویدادهای سینما ایران و سینما جهان را پوشش می دهد. صاحب امتیاز این شبکه خبری جامعه اسلامی هنرمندان است.

سینما سینما: درباره پایگاه خبری سینما سینما گفته شده است که با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی کیوان کثیریان منتشر می شود.

خانه سینما: پایگاه خبری خانه سینما وابسته به خانه سینما است و به عنوان رسانه جامعه اصناف سینمای ایران فعالیت دارد. مدیرعامل آن منوچهر شاهسواری است.

اخبار سینما در شهرنامه

علاوه بر رسانه ها و سایت هایی که از آنها نام بردیم، پایگاه خبری شهرنامه با رویکرد فکری مستقل فعالیت دارد. شهرنامه یک رسانه نوآور برای انتشار اخبار سینما، خبرهای سینمای ایران و اتفاقات سینمای جهان است.

مدیرمسئول شهرنامه مهدی جابری است و شورای سردبیری آن فرنوش آبا، رسول مجیدی و محمد دانشور هستند. شهرنامه مجوز فعالیت حرفه ای خود را در خردادماه ۱۳۹۵ به شماره ۷۷۷۷۴ از وزارت فرهنگ دریافت کرد.

این پایگاه خبری مدتها در قالب مجله منتشر می شد اما اکنون مدتی است که به صورت آنلاین آخرین خبرهای سینما ایران را منتشر می کند.

اخبار سینما را اینجا دنبال کنید/ در گروه خبر سینما شهرنامه

شهرنامه را در اینستاگرام دنبال کنید.