تبلیغات در شهرنامه | رپورتاژآگهی

تعرفه تبلیغات در شهرنامه را می توانید در این صفحه مرور کنید. برای انتشار رپورتاژآگهی و بنر تبلیغاتی در پایگاه خبری شهرنامه با ما در ارتباط باشید.

شهرنامه رسانه شهروندی در زمینه تئاتر، سینما، هنر، فرهنگ و ادبیات است. تبلیغات در شهرنامه به این خاطر پیشنهاد می شود که شما به تعداد قابل توجهی از مخاطبانی دسترسی دارند که به صورت هدفمند در این رسانه حضور دارند.

تیم رسانه ای شهرنامه برای نگارش محتوای رپورتاژ آگهی شما و تهیه عکس و محتوا از فعالیت های مجموعه‌تان آمادگی دارد. از آنجا که محتوای ما خلاقانه، جسورانه و تاثیرگذار است نظر مساعد مخاطبان مان را جلب کرده‌ایم. بنابراین بنرهای تبلیغاتی شما یا محتوای آگهی تان بهتر و بیشتر دیده می شود.

09127460669

09224798420

021-28422119

شهرنامه برای تبلیغات گروه های تئاتر و موسیقی و فعالان حوزه کتاب، ادبیات و فرهنگ و هنر، پس از مذاکره با آنها تخفیف ویژه درنظر می‌گیرد.

مجله و پایگاه خبری «شهرنامه» مجوز فعالیت خود را به شماره ۷۷۷۷۴ در خردادماه ۱۳۹۵ از وزارت فرهنگ دریافت کرد و روند انتشار آن از چهارم مهرماه همان سال آغاز شد. همه شماره های منتشر شده این مجله در رسانه های داخلی و حتی خارجی تحلیل و بررسی شده است. شهرنامه اکنون به صورت آنلاین فعالیت دارد.

تعدادی از مشتریان و حامیان شهرنامه برای تبلیغات

مجله و پایگاه خبری شهرنامه افتخار ارائه خدمات محتوایی، مشاوره ای یا تبلیغاتی به این مجموعه ها را در کارنامه دارد:

گروه های تئاتر و موسیقی، ناشران کتاب، نویسندگان، خانه های نمایش، فیلم های سینمایی، سینما آستارا، کافه ها.

بانک اقتصاد نوین، بستنی شاد، شهرداری اصفهان، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران.

شرکت نفت مسجد سلیمان، رانی، هایپ، ایستک، کوکاکولا، سن-ایچ، فرآورده‌های رضوی، موسسه زبان قطب راوندی، شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا.

اتحادیه فرش دست‌باف ایران، شرکت فروش خودروی ایرانیان، شرکت قوطی‌سازی آلومینیوم کاوه،

شهرداری منطقه سه تهران، هولدینگ تفریحی ایران-فان، و دهها شرکت و مجموعه فرهنگی، اقتصادی و تفریحی.

شما هم برای سفارش بنر تبلیغات و آگهی با ما در ارتباط باشید:

۰۹۱۲۷۴۶۰۶۶۹

09224798420

shahrnameh@gmail.com

شهرنامه را در اینستاگرام دنبال کنید.

تعرفه بنر آگهی ، تبلیغات و رپورتاژآگهی شهرنامه

به منظوراطلاع یافتن از تخفیفات شهرنامه برای تبلیغات محصولات، خدمات و فعالیت های فرهنگی، هنری، ادبی و دانشگاهی با ما تماس بگیرید.

09127460669

09224798420

021-28422119